• er

за нас

8d9d4c2f

Chencan е основана во 1998 година За изминатите 20 години,
Chencan заработил репутација за проектирање, производство и сервисирање на
големи ЦПУ обработка центар во светот. 

Chencan, кој се наоѓа во Шандонг, Кина, опфаќа околу 215,278.21
квадратни стапки, и има повеќе од 200 искусни вработени и повеќе од 60 инженери. Како
еден од најголемите CNC рутер производител во Кина, Chencan има две фабрики
се наоѓа во Шандонг, Кина и Мадрас, Индија и повеќе продажни канцеларии во
клучните градови кои се обиде со мрежа на продажни претставници
организации. 

Производи Chencan служат илјадници клиенти и се
извезуваат во повеќе од 40 земји во Блискиот Исток, Америка и Европа, Југоисточна
Азија, Африка, Јужна Америка, Русија, итн

Chencan е признат како репер за индустријата и
заработил репутација со развој и производство на сигурни производи
, вклучувајќи:

1. Пет-оската ЦПУ Обработувам центар
2. Мувла ЦПУ Обработувам центар
3. Композитни панели ЦПУ Обработувам центар за Рекреативни
возила
4. Дрво работни ЦПУ рутер
5. ЦПУ Плазма машина

Од 1998 година, Chencan се извршуваат напредни технологии
и иновации и постојано се зголемува инвестициите во технолошки иновации. Па
сега, ние сме биле доделени 2 изум патенти и 14 патенти за комунални услуги. Ние, исто така
воспостави претпријатие технологија и иновативен центар кој заврши многу
иновативни проекти организирани од страна на провинциската влада.   

Потврдено од страна на ISO 9001: 2000, ние сме компанија
можете да им верувате за доставување совршеност и посветеност во светот. И нашата
услуга тим е екипиран со искусни инженери се подготвени да ги поддржат нашите
барања резервни клиенти низ целиот свет. Chencan заложба за квалитет
гарантира дека нашиот углед со нашите клиенти е на највисоко ниво на
квалитет, трајност и сигурност и ќе биде камен-темелник на нашата трета
деценија на успех.

За повеќе информации и бесплатна проценка во врска со нашите производи, ве молиме
не двоумете се да ни e-mail на 
chencan@cccnc.cc и да ни се јавите или да
ни WhatsApp на 008618753475557.


WhatsApp Online Chat !