• er
QQ:

Сервис

Во рамките на 7day од вашето локално царинење: ако на рутерот е ЦПУ секој дел има било какви проблеми, ние ќе го промени бесплатно.

  1. Подолг од 7 дена од вашето локално царинење, но во рок од 12 месеци гарантен рок: доколку постои било каков проблем со CNC рутер, ние може да се промени на старата машина делови за нови за бесплатно без превозот цена.
  2. Надмине гарантниот период: ако CNC рутер делови на било какви проблеми, можеме да ви понудиме нова машина aprts со цена на чинење и вие исто така треба да ги плати сите превозот цена.
  3. Да бидат во можност да го решите вашиот проблем ако афирмација: ако има било какви прашања, Ве молиме слободно да ни e-mail на chencanservice@cccnc.cc / skype: chencancnc или јавете се на + 86-15063391260 за да добиете повеќе информации.
  4. Ние нудиме 24 часовна техничка поддршка од страна на повик и e-mail;
  5. Нашите техничар може да ви даде далечински водич онлајн (skyp watsapp или ако имате било какви прашања.
  6. Ние може да снима видео во работењето на CNC машина, и да се обезбеди слободен тренинг курс во нашата фабрика.
  7. Машина ќе бидат прилагодени пред да се предаде, беше вклучен работа на дискот / CD.
1
QQ20180208094511
QQ20180208094556
4
QQ20180208094545
QQ20180208094613
6
QQ20180208094549
QQ20180208094622

WhatsApp Online Chat !