• er

Rreth nesh

8d9d4c2f

Chencan është themeluar në vitin 1998. Për 20 vitet e fundit,
Chencan ka fituar reputacionin e saj për projektim, prodhim dhe servis
të madh qendra CNC përpunimit në të gjithë botën. 

Chencan, të vendosura në Shandong, Kinë, mbulon rreth 215,278.21
këmbë katrore, dhe ka mbi 200 staf me përvojë dhe më shumë se 60 inxhinierë. Si
një nga prodhuesit më të madh të CNC Router në Kinë, Chencan ka dy fabrika
të vendosura në Shandong, Kinë dhe Chennai, India, dhe zyrat e shumta të shitjes në
qytetet kryesore të cilat janë të përshëndeti me një rrjet të shitjes përfaqësimit
organizatave. 

Produktet Chencan shërbejnë mijëra e konsumatorëve dhe janë
eksportuar në mbi 40 vende në Lindjen e Mesme, Amerika dhe Evropa, Juglindore
Azi, Afrikë, Amerikën e Jugut, Rusia, etj

Chencan njihet si pikë referimi e industrisë dhe ka
fituar një reputacion me zhvillimin dhe prodhimin e produkteve të besueshme
, duke përfshirë:

1. Pesë-aks CNC Machining Center
2. Mold CNC Machining Center
3. panele të përbërë CNC Machining Qendra për rekreative
automjeteve
4. Wood-pune CNC Router
5. CNC Plasma Cutter

Që nga viti 1998, Chencan ka qenë ndjekur teknologjive të avancuara
dhe risive dhe vazhdimisht rrit investimet në risi teknologji. Pra
tani, ne kemi qenë të dhënë 2 patentave shpikje, dhe 14 patentat e shërbimeve. Ne gjithashtu
themeluar një teknologjisë dhe inovacionit Qendrën ndërmarrje e cila përfunduar shumë
projekte të inovacionit të organizuara nga qeveria e krahinës.   

Konfirmuar nga certifikimit ISO 9001: 2000, ne jemi kompania
ju mund të besimit për dërgimin përsosmëri dhe angazhim në mbarë botën. Dhe jonë
ekipi shërbim është staf me inxhinierë të shërbimit me përvojë të gatshëm për mbështetjen tonë
kërkesat e konsumatorëve aftermarket në mbarë botën. Angazhimi Chencan ndaj cilësisë
siguron që reputacionin tonë me klientët tanë është për nivelet më të larta të
cilësisë, qëndrueshmëri dhe besueshmëri dhe do të jetë themeli i sonë të tretë
dekadë e suksesit.

Për më shumë informacion ose kuotë të lirë në lidhje me produktet tona, ju lutem
mos hezitoni të na dërgoni email në 
chencan@cccnc.cc dhe na telefononi ose
na whatsapp në 008618753475557.


WhatsApp Online Chat !