• er
QQ:

mostrat

aplikoni Industries

  1. Chencan Mold CNC Router Machine dhe 5 Aksi CNC Center përdorur gjerësisht për çdo skulpturë të tipit dhe vdesin dhe model duke e bërë industri, të tilla si myk makinë, varkë myk, myk shkritore, myk aviacionit, park temë etj Ju duhet vetëm të na tregoni materialet tuaja dhe madhësinë , dhe pastaj ne sugjerojmë modelin e drejtë.
  2. Chencnc Wood CNC Router, Prerje Metal Machine dhe Stone gdhendje Machine mund të bëjë çdo lloj gdhendje, prerje, gdhendje, shpimit dhe mulliri. Të përdoren gjerësisht për industrinë e drurit, industrinë e mobiljeve, industria e stolisje, industrinë shpallje, industrisë artizanale dhe etj
  3. RV panele të përbërë Qendra e Përpunimit të përdorur kryesisht për llojet e mëdha prodhuese dhe përpunuese panel, të tilla si llojet e drurit, tekstil me fije qelqi, fletë FRP përbërjen, alumini, plastike e vështirë, akrilik, materiale izoluese dhe fletë të tjera të mëdha, të cilat janë të nevojshme në compartments frigorifer, compartments izolim , përpunimin dhomë dielli, log kabina, RV, kazermat fushë, strehim të shpejtë etj
11-l
22
s2
11-11
l_n
s1
xx
ll
xx22
xx-ll
XX
xx

WhatsApp Online Chat !