• er
QQ:

Chencan AT1224AD ATC CNC Nested Bazuar Router Center

Përshkrim i shkurtër:

Chencan AT1224AD is professional cnc router center for panel furniture production. Its working area and x,y,z working distance all can be set on your request. We offer customer-designed service, you just need to tell us your requirements or the work piece size, materials and we’ll give our suggestion. Features: •Welded with industrial class square tube, which with strong bed. You can use our chencan cnc router more than 10 years; •Carousel magazine which could change 8-12 tools automatica...


Detail Product

chencan (1)

CC-AT1224AD

1224ad

chencan (3)

Chencan AT1224AD është profesional qendra cnc router për prodhimin e mobiljeve panel. Zona e saj të punës dhe x, y, z distancë punës të gjithë mund të jetë i vendosur në kërkesën tuaj. Ne ofrojmë shërbimin e konsumatorëve-projektuar, ju vetëm duhet të na tregoni kërkesat tuaja ose madhësia copë punë, materiale dhe ne do të japim sugjerim tonë.

Features:

• ngjitur me tub klasës industrial katror, ​​e cila me krevat të fortë. Ju mund të përdorni chencan router CNC tona më shumë se 10 vjet;

• Revista Carousel të cilat mund të ndryshojnë 8-12 mjetet e automatikisht;

• Italia fam 5 + 4 krerët broing të cilat mund të plotësojë të gjitha llojet kërkesat vertikale shpimit vrimë-së;

• Ka Myftiu-funksion: kurs, shpimit, prerje, buzë chamfering etj;

• Sistemi i naftës Auto vajosje, të bëjë mirëmbajtjen më të lehtë;

• Automatic funksion shtytje të cilat mund të të shtyjë bordit përfunduar panel nga tryezë pune dhe mbledhin dusts gjatë punës në të njëjtën kohë. Në këtë mënyrë, ajo është shumë e lehtë për operatorin të shkarkoj bordit panel dhe bord të ri të ushqyerit lehtësisht të thithur të fortë në tryezë pune;

• ngarkimit automatik dhe sistemi i shkarkimit, të bëjë punën më të shpejtë dhe të lehtë, fitojnë më shumë para;

parametrat:

• X, Y, Z Zona punës: 1200x2400x250mm;

• X, Y, Z Travelling pozicionimit Saktësia: ± 0.03 / 300mm;

• Tabela Sipërfaqja: Tabela vakum;

• kornize: ngjitur struktura, detyrë e rëndë T-strukturë;

• Struktura X, Y: gear spiral Rack, Taiwan 30 Rail Linear kushineta;

• Z Struktura: Taiwan TBI Ball Screw Taiwan 30 Rail Linear kushineta;

• Max. Rapid Travel Vlerësoni: 65000mm / min;

• Max. Speed ​​punës: 45000mm / min;

• Fuqia gisht: 9KW ATC kondicionim gisht;

• Speed ​​gisht: 0-24000RPM;

• Motors Drive: Japan YASKAWA ndihmës motors dhe shoferëve;

• Cable: kabllo Germany IGUS;

• e tensionit punës: AC380V / 50 / 60Hz, 3PH (Option: 220V);

• Sistemi operativ: Original Syntec sistemin e kontrollit;

Aplikimet:

Llojet e industrisë mobilje druri: pjatë Vala, model gjobë, mobilje antike, dyer druri, ekran, brez artizanale, portat përbërë, dyert dollap rrobash, dyert e brendshme, headboards dhe kështu me radhë;

 chencan (8) chencan (9) chencan (10) chencan (11) chencan (12)chencan (13)chencan (14)chencan (15)
  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat !