• er
QQ:

Chencan BS1325B Mold Gdhendje Router Machine

Përshkrim i shkurtër:

Chencan BS1325B is one classic mold carving router machine, which with fast working speed, stable performance and high precision. Features: •Welded with industrial class square tube, which with strong bed. You can use our chencan cnc router more than 10 years; •T-slot working table, pvc protection. T-slot table surface is generally designed for acrylic, aluminum, pvc, pcb etc plastic or metal cutting, milling carving; •Taiwan SYNTEC control system—Easy operation. Support offline operation...


Detail Product

chencan (1)

BS1325B

bs1325b

chencan (3)

Chencan BS1325B është një klasik myk gdhendje router makinë, e cila me shpejtësi të shpejtë të punës, punën e qëndrueshme dhe saktësi të lartë.

Features:

• ngjitur me tub klasës industrial katror, ​​e cila me krevat të fortë. Ju mund të përdorni chencan router CNC tona më shumë se 10 vjet;

• T-slot tavolinë pune, mbrojtja PVC. sipërfaqe tabelë T-automat është projektuar në përgjithësi për akrilik, alumin, PVC, PCB etj plastike ose prerjen e metaleve, bluarje gdhendje;

• operacion Taiwan kontrollit Syntec sistem-Easy. Mbështetur funksionimin offline, më shumë tavolinë;

• Kina 6kW kondicionim gisht. Kina markë më të mirë, duke përdorur mirë dhe e garantuar pas shitjes shërbimi;

• sistemin Japan YASKAWA ndihmës. furnizimi me energji elektrike i madh (Stepper dhe motor Easy ndihmës për opsionin tuaj);

parametrat:

• 1300 * 2500 * 600mm zona efektive të punës;

• origjinal China 6kW ajrit ftohje gisht, 18000RPM. 4.5Kw për opsionin tuaj;

• kundert 7.5KW;

• Japonia YASKAWA motorët ndihmës dhe shoferët;

kontrollues • Original Taiwan Syntec;

• spiral gear raft për X, boshti Y, vidhos topin Taiwan TBI për Z udhëtimit;

• Të gjitha Aksi Tajvan importuar katrorë brand 25 binarët;

• T-tabelë të çarë pune;

• 3KW dyfishtë koleksionist qese pluhur me CE Certificate;

cable • Germany IGUS;

• kutinë e Pavarur e kontrollit;

• software Artcam falas

• tensionit të punës: 380V / 50Hz / 3PH ose 220V / 50Hz / 3PH;

Aplikimet:

1. Industria Die: Një skulpturë prej shkume, copë çarafësh plastike, tub PVC, dërrasa druri dhe myk të tjera jo-metalike.

Industria 2. Njoftime: dyer druri, karrige, kabinete, shkallët, tavolina kompjuteri, makinë qepëse, instrumente muzikore;

përpunimit 3. Plate Industria: izolimin, plastike dhe kimike, PCB, lëvizin trupin makinë, përkulur, udhë, yjet bordit anti-special, Epoxy, rrëshirë, ABS, PP, PE, dhe përzierje të tjera të karbonit;

SONY DSC

IMG_20160613_115535

 chencan (8) chencan (9) chencan (10) chencan (11) chencan (12)chencan (13)chencan (14)chencan (15)
  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat !