• er
QQ:

Chencan GM3560T Big Size Center Procesi 5 Aksi CNC Router derdhur

Përshkrim i shkurtër:

GM3560T is Chencan self-developed 5 xis machining center, with powerful spindle, big working size, fast speed, high precision and long lift time. Features: 1. Adopt computer-aided design to achieve machine’s optimum structural design. By movable gantry and fixed table mode, whole machine is welded with reinforcing steel structure. Strengthening ribs are welded inside. Many processes of stress relief treatment greatly improve the whole machine’s rigidity and processed by high temperature t...


Detail Product

chencan (1)

GM3560T

3560t

chencan (3)

GM3560T është qendra Chencan vetë-zhvilluar 5 Xis machining, me gisht të fuqishëm, madhësia e madhe e punës, shpejtësi të shpejtë, saktësi të lartë dhe kohë të gjatë ashensor.

Features:

1. Miratimi kompjuter-Aided Design për të arritur dizajn optimal strukturore makinës. Nga vinç-urë luajtshme dhe mënyrën tryezë të caktuar, e tërë makinë është ngjitur me përforcimin struktura e çelikut. brinjë Forcimi i janë ngjitur brenda. Shumë proceset e trajtimit të lehtësimin e stresit të përmirësuar në masë të madhe ngurtësi tërë makinë dhe të përpunuara nga temperaturë të lartë trajtimi kalitje për të siguruar se stabiliteti është e shkëlqyer, jo e lehtë për të deformuar;

2. aksi Z miratojë saktësi të lartë TBI vidhos topin saktësi të lartë dhe të gjithë Z dhe sasinë gisht pjatë përdorur dizajnin rëndë për të lejuar saktësi të lartë dhe stabilitet, kur puna për materiale të vështirë;

3. Guide hekurudhor dhe raft janë të mbuluara brenda prova pluhur. Pluhuri dizajn prova do të mbajtur ato të pastra;

4. aksi Z përdorin dizajn të dyfishtë bilanci azotit cilindër, i cili në mënyrë efikase redukton fuqinë e ngarkimit motorit dhe të zgjatur jetën e shërbimit makinës. Asnjë makinë përdorimi nevojë presionin e ajrit;

5.Switzerland Num 5 aks sistemi i kontrollit të lidhjes me USB dhe kontrollit dritare të sistemit për të bërë operacion më të lehtë dhe kabineti kontrollit me SHBA sistemin e këmbimit të ngrohjes;

6. T slot hedhur tryezë hekur të punuar, procesi nga trajtimi lartë kalitje, jo e lehtë për të deformuar. Gjatësia max për një tryezë copë është 2m në mënyrë që të përshtaten në enë;

7. dizajn të tjera dhe pjesë këmbimi ne përdorim markë të lartë, të tilla si sistemi Oil auto, sistemi vaj auto mjegull, auto gisht sistemin e ftohtë me chiller, kabllo Germany IGUS, para mbrojtëse dhe prapa derës ... Të gjitha të projektimit për të siguruar të gjithë makinë me të mirë performancës;

parametrat:

• Madhësia XYZ punës: 3500mm * 6000mm * 2200mm;

• gisht: Italy 24Kw gisht (A ± 120 °, C ± 360 °), me tërësia 5 boshti rrotullohen kokës;

• shpejtësi gisht: 24000rpm / m;

• Tabela: Cast tabelë hekuri;

• Zvicra Num motor ndihmës dhe sistemin me makinë;

• Zvicra Num 5 aks sistemi i kontrollit me të vërtetë funksionin 5 aks;

• boshti XY: Importuar raft spiral dhe transmetimin me dhëmbë ;;

• Boshti Z: Taiwan TBI vidhos topin saktësi më të lartë;

• XYZ: Taiwan HIWIN 6 Niveli hekurudhor katrore;

• Revista Tool: Linear lloj mjet magazine me mbajtësit 8 mjet;

• Sistemi Automatik vajosje;

• sistem automatik avull vaj;

• Sistemi azotit pneumatik;

• Komponentet e tjera elektrike të përdorur Schneider ose Siemens;

Aplikimet:

1. Die Industria: Çdo skulpturë e aluminit, shkumë, plastike, PVC, dru, tekstil me fije qelqi dhe materiale të tjera të buta-metalike;

2. Industria Mold: Çdo myk lloj makine, anije myk, myk shkritore, myk aviacionit, dia myk, etj;

përpunimit 3. Plate Industria: izolimin, alumini, plastike dhe kimike, PCB, lëvizin trupin makinë, përkulur, udhë, yjet bordit anti-special, Epoxy, rrëshirë, ABS, PP, PE, dhe përzierje të tjera të karbonit;

 chencan (8) chencan (9) chencan (10) chencan (11) chencan (12)chencan (13)chencan (14)chencan (15)
  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat !