• er
QQ:

Machine Chencan M1325A CNC Router Dru për Shitje në fabrikën e

Përshkrim i shkurtër:

  Chencan M1325A is one of classic and best selling router cnc machine. Affordable, low-cost and wide usage, such as for cabinet making, wooden door making etc.. It is equipped with air spindle, original NK105 controller, vacuum table, Taiwan rails and ball screws. Features: •Welded with industrial class square tube, which with strong bed. You can use our chencan cnc router more than 10 years; •Vacuum working table, pvc protection, easily to hold kinds different materials; •We can al...


Detail Product

chencan (1)

M1325A

1325A

 

chencan (3)

Chencan M1325A është një makinë klasik dhe më i shitur CNC router. Përballueshme, me kosto të ulët dhe të përdorimit të gjerë, të tilla si për vendim kabineti, dyer druri duke e bërë etj .. Ajo është e pajisur me gisht te kondicionuar, kontrollues origjinale NK105, tavolinë vakum, binarët Tajvan dhe vida topin.

Features:

• ngjitur me tub klasës industrial katror, ​​e cila me krevat të fortë. Ju mund të përdorni chencan router CNC tona më shumë se 10 vjet;

• Tabela vakum të punës, mbrojtjen e PVC, të lehtë për të mbajtur lloje të materialeve të ndryshme;

• Ne gjithashtu mund të projektimit vakum dhe t-slot tryezë për ju, në qoftë se ju gjithashtu duhet gdhendje druri;

• Kontrolli Original NK105, operacion shumë i lehtë dhe mbështetje offline që do të thotë që ju ende mund të veprojë edhe pse fuqia takohen off;

• Kina 3.5kw kondicionim gisht. Kina markë më të mirë, duke përdorur mirë dhe e garantuar pas shitjes shërbimi;

• Sistemi Easy ndihmës. furnizimi me energji elektrike i madh (Stepper dhe motor për opsionin tuaj Servo);

parametrat:

• X, Y, Z Zona punës: 1300x2500x200mm;

• X, Y, Z Travelling pozicionimit Saktësia: ± 0.03 / 300mm;

• Tabela sipërfaqes: vakum dhe T-automat Tabela;

• kornize: ngjitur struktura, detyrë e rëndë T-strukturë;

• struktura X, Y: ingranazh spiral Rack, Taiwan 25 hekurudhor linear Bearings;

• Z Struktura: Taiwan TBI Ball Screw Taiwan 25 Rail Linear kushineta;

• Max. Konsumi i energjisë: 2.0KW;

• Max. Rapid Travel Vlerësoni: 45000mm / min;

• Max. Speed ​​punës: 30000mm / min;

• gisht Fuqia: 3.5KW kondicionim gisht;

• Speed ​​gisht: 0-18000RPM;

• Motors Drive: China motor lehtë servo (opsion: Delta servo, YASKAWA ndihmës)

• e tensionit punës: AC380V / 50 / 60Hz, 3PH (Option: 220V);

• Sistemi operativ: NK105 Original (Option: DSP, NC Studio ...);

Aplikimet:

1. Industria e drurit Mobilje: pjatë Wave, model gjobë, mobilje antike, dyer druri, ekran, brez artizanale, portat përbërë, dyert dollap rrobash, dyert e brendshme, këmbët divan, headboards dhe kështu me radhë;

Industria 2. Advertising: identifikimi i Advertising, shenjë e bërë, gdhendje akrilik dhe prerja, kristal fjalë duke e bërë, i derdhur blaster, dhe materialet e reklamës tjera derivatet e bërë;

3. Dekorimi Industria: akrilik, PVC, MDF, guri artificiale, tekstil me fije qelqi, plastike, dhe bakri dhe alumini dhe të tjera pjatë metalike të butë gdhendje dhe mulliri prerja;

 chencan (8) chencan (9) chencan (10) chencan (11) chencan (12)chencan (13)chencan (14)chencan (15)
  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat !