• er
QQ:

Chencan MS1325AC 4 Axis ATC CNC Router për dru

Përshkrim i shkurtër:

Chencan MS1325AC4 is one type real 4 axis ATC cnc router which spindle could rotate 0-180 degrees. We offer customer-designed service, you just need to tell us your requirements or the workpiece size, materials and we’ll give our suggestion. Features: •Welded with industrial class square tube, which with strong bed. You can use our chencan cnc router more than 10 years; •Air cooling spindle—9 KW atc air cooling spindle.Well-known brands ,long working life,low noise,strong cutting ability ...


Detail Product

chencan (1)

MS1325AC4

MS1325AC

chencan (3)

Chencan MS1325AC4 është një lloj i vërtetë 4 aks ATC cnc router që gisht mund të rrotullohen 0-180 gradë. Ne ofrojmë shërbimin e konsumatorëve-projektuar, ju vetëm duhet të na tregoni kërkesat tuaja apo madhësinë e detalit, materiale dhe ne do të japim sugjerim tonë.

Features:

• ngjitur me tub klasës industrial katror, ​​e cila me krevat të fortë. Ju mund të përdorni chencan router CNC tona më shumë se 10 vjet;

• ftohje Air gisht-9 KW ATC kondicionim markave spindle.Well njohura, jetë të gjatë pune, zhurmë të ulët, aftësi të fortë e prerjes për të siguruar kohë të gjatë

duke punuar;

• Japonia reducer i njohur për të mbështetur gisht mund të rrotullohen 0-180 gradë pa probleme;

• operacion Taiwan kontrollit Syntec sistem-Easy. Mbështetur funksionimin offline, më shumë tavolinë;

• Japonia YASKAWA motorët ndihmës dhe motor makinë shoferët-High-performance për të siguruar që makinat me shpejtësi të lartë dhe saktësi;

• Import hekurudhor 25 # linear nga Tajvan -Smooth dhe transmetimin e saktë, zhurmë të ulët, dhe jetës është 10 herë më shumë se rruga e përbashkët hekurudhor;

• vakum & T-slot kombinuar tryezë pune - A mund të dyja të absorbuar materialet e mëdha nga pushteti vakum dhe rregullimin e materialeve të vogla me clamps. Nuk është MDF boardon tij për mbrojtjen;

• spiral transmetimit raft - Të sigurohet shpejtësi të shpejtë, kapacitet të madh ngarkimit, pushtet të fortë, jetë të gjatë, dhe kjo siguron makina më e qëndrueshme;

• Linear Tool Magazine (ATC 1325 router cnc) - Me 8 mbajtësit mjet dhe 8 forks mjet, mund të kurseni kohë pune dhe do të punojnë në mënyrë të përshtatshme. Mund edhe zgjedhja e 6 ose 10 mbajtësit mjet dhe forks;

parametrat:

• Duke punuar Size: 1300 * 2500 * 300mm (mund të personalizohet);

• Fuqia gisht: 9KW ATC kondicionim gisht;

• Speed ​​gisht: 24000RPM;

• Aksi X, Y: raft spiral, Taiwan 25 # Rail Linear Duke;

• Boshti Z: Taiwan Rail 25 # Linear Duke & TBI Ball vidë;

• Max. Rapid Travel Vlerësoni: 50000mm / min;

• Max. Speed ​​punës: 35000mm / min;

• motor ndihmës dhe shoferi: Japonia YASKAWA;

• Sistemi i Kontrollit: Taiwan sistemin e kontrollit Syntec;

• Tabela: T-automat & Tabela boshllëk;

• Frame: ngjitur struktures;

• Kundër: 11kw Përmbys;

• Mblidhni: ISO30;

• Cable: kabllo Germany IGUS;

• e tensionit punës: AC380V / 50 / 60Hz, 3PH (Option: 220V);

• X, Y Resolution <0.01mm;

• Software Compatibility: Type3 / UcancameV9 / Artcam Software;

• Drejtimin Mjedisi Temperatura: 0-45 Celsius;

• lagështia relative: 30% -75%;

Aplikimet:

1. Advertisement: gdhendje dhe prerja e etiketave të ndryshme dhe numri pjatë, mermer, etj për efekte artistike në materiale. Duke përfshirë mermer, tunxh, çelik, dhe materiale të tjera metalike;

2. Crafts: gdhendje karakteret e çdo gjuhë dhe modelet për dhurata dhe suvenire, përpunimi primitive dhe formimin e zejtari artistike, dhe stilet;

3. Dekorimi Industria: akrilik, PVC, MDF, guri artificiale, plexi-xhami, plastike, dhe bakrit dhe aluminit dhe të tjera gdhendje pjatë metalike të butë dhe prerje mulliri;

4. Modele arkitektonike: Gdhendje gjobë dritare, skermë dhe mur modele, etj;

5. Seal: vula gdhendje dhe medalje në materiale të tilla si bri buall, druri etj;

6. Label: Karakteri gdhendje, numrin, dhe model të tjera në etiketë për produktet dhe mbi produktin direkt;

7. Wood përpunimi: bordit dendësia përpunimi, stilet për të bordit surfing, përpunimin e mermerit, kabinetit dhe mobilje;

 chencan (8) chencan (9) chencan (10) chencan (11) chencan (12)chencan (13)chencan (14)chencan (15)
  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat !