• er
QQ:

Pse na zgjodhet ne?

1.Profesionale R & D ekip: llojet e veta inxhinierë profesionale, mund të projektimit dhe të prodhojë 5 aks CNC machine, RV panele të përbërë qendra të përpunimit, i madh qendër myk CNC dhe pajisje të tjera me porosi lartë fund.

aftësitë 2.Powerful machining: Ne vet USA Hass vertikale Machining Center, Shtetet e Bashkuara Hass horizontale Machining Center, Tajvan AWEA urë Five-Face Machining Center, llojet e makinës mërzitshëm dhe frezë. Më shumë se 20 vjet machining përvojë për të siguruar cilësinë dhe saktësinë e të gjitha pjesëve të këmbimit mekanike;

pajisje 3.Advanced testimi: Ne e importit UK RENISHAW lazer markë interferometër / USA markë lider koordinojë matjen makinë / UK RENISHAW krejt sistemin ballbar, vet Laser autocollimator / EDGE optike finder Dial matës, Dial tregues / katrore kuti / Mermer kuti katrore dhe do të rezistencës së izolimit text / rezistenca terren test test / presion, për të siguruar të gjithë makinë me performancë të përsosur para dorëzimit.

4.24 orë në internet pas-shërbimit dhe kortezhi pas shërbimit ekip, për t'iu përgjigjur pyetjes konsumatorit në kohën e duhur.


WhatsApp Online Chat !