• er
операција:

за нас

 • Birdview

Основана е од 1998 година

CHENcan® е еден од водечките провајдери голем формат ЦПУ решение во Кина, обезбедувајќи комплетна линија на 5-оската ЦПУ обработка центри, ЦПУ Милс, CNC рутери и 3D печатари. За повеќе од 22 години, ние сме посветени на обезбедување на еден од највисок квалитет-цена сооднос ЦПУ обработка решенија за нашите клиенти. Со околу 200 квалификувани експерти, 18.000 ㎡ на производствен капацитет, и ISO 9001 системи за управување со квалитет, ние нудиме високо квалитетни ЦПУ обработка решенија по пристапни цени.

нашите предности

 • тим

  тим

  Одделот за маркетинг: Одговорни за развој на потенцијални клиенти. Добредојдовте да контактирате со нас, ако сте заинтересирани во 5 оската ЦПУ центар, CNC рутер, мувла CNC центар, Р.В. композитни панели процес центар, сечење со плазма машина и ласерски машини за сечење. Ние треба да обезбеди најдобри решенија.
 • Сервис

  Сервис

  Во рамките на 7day од вашето локално царинење: ако на рутерот е ЦПУ секој дел има било какви проблеми, ние ќе го промени бесплатно. Подолг од 7 дена од вашето локално царинење, но во рок од 12 месеци гарантен рок: доколку постои било каков проблем со ЦПУ
 • машинска

  машинска

  Ние сами видови професионален тим професионални R & D, повеќе од 20 инженер, може да дизајн и производство на 5 оската CNC машина, Р.В. центар за обработка на композитни панели, голем ЦПУ мувла центар и други high-end обичај ЦПУ опрема.

Доверливи Меѓу лидери во индустријата

重庆 川 仪 自动化
1.1
Кина
dl
er
hd
JL
ЛЛ
МЈ
Тај
адаптери
ww
xk
xx
xy

Зошто да не одберете нас?

Професионални R & D тим: сопствен видови професионални инженери, може да дизајн и производство на 5 оската CNC машина, Р.В. центар за обработка на композитни панели, голем ЦПУ мувла центар и други high-end сопствени опрема ...

IMG_1809
WhatsApp Онлајн Chat!