• er
операција:
Page not found, Please Back Home
logo_CHENcan_b_with_padding
Chencan компанија се наоѓа во Qihe економска развојна зона на провинцијата Шандонг, кој со 13000 ㎡ модерна фабрика, имаме над 200 работници и 60 професионални техничар.

Контактирајте не

  • Адреса: Mingjia W патот, Qihe Ксиан, Ши Dezhou, Шандонг Шенг, Кина 251100
  • Телефон: + 86-534-899-7238
  • Е-пошта: info@cccnc.cc
  • Факс: + 86-534-8997268
  • Whatsapp: + 86-187-5347-5557

Зачленете се