• er
QQ:

примероци

Примени индустрии

  1. Chencan мувла CNC рутер машина и 5 оската ЦПУ центар широко се користи за било кој тип скулптура и да умре и модел на одлуки индустрија, како што се автомобилот мувла, мувла брод, леење мувла, мувла авијација, тематски парк итн Вие само треба да ни кажете вашите материјали и големина , а потоа ние укажуваат на вистинскиот модел.
  2. Chencnc Дрво CNC рутер, метал машина за сечење и камен гравирање машина може да се направи било каков вид гравирање, сечење, резба, дупчење и мелење. Да се ​​користат за дрвната индустрија, индустријата за мебел, декорација индустрија, реклама индустрија, занаетчиство индустрија и др
  3. RV Композитни панели од центарот за преработка главно се користи за различни големи производство и преработка панел, како што се видови на дрво, фиберглас, FRP состав на состојба, алуминиум, тврда пластика, плексиглас, материјали за изолација и други големи листови, кои се потребни за во фрижидер оддели, изолација прегради , обработка на сонцето соба, најавите кабината, Р.В., поле касарната, брзо домување итн
11-l
22
s2
11-11
l_n
s1
xx
ЛЛ
xx22
xx-ЛЛ
XX
xx

WhatsApp Online Chat !