• er
операција:

Контактирајте не

Шандонг Chenan Машини Ставена компанија

адреса

Вест Mingjia патот, Qihe

Економски развој зона,

Провинцијата Шандонг во Кина

Е-пошта

info@cccnc.cc

телефон

Тел: 86-534-8997236

Тел: 86-534-8997238

Факс: 86-534-8997268

часа

Понеделник петок; 8 am- 12 часот

 Saturday- недела: 9 am- 12 часот


WhatsApp Онлајн Chat!