• er
операција:

Зошто да не одберете нас?

1.Professional R & D тим: сопствен видови професионални инженери, може да дизајн и производство на 5 оската CNC машина, Р.В. композитни панели центарот за преработка, голем ЦПУ мувла центар и други high-end сопствени опрема.

2.Powerful способности обработка: Ние сами САД Хас Вертикална Обработувам центар, САД Хас Хоризонтална Обработувам центар, Тајван AWEA подемен Пет-лице Обработувам центар, видови на здодевни машина и фреза. Повеќе од 20 години искуство во обработка за да се обезбеди квалитет и прецизност на сите механички резервни делови;

3.Advanced опрема за тестирање: Ние увоз Велика Британија RENISHAW бренд ласерски интерферометер / САД бренд лидер координатни мерни машини / Велика Британија RENISHAW бренд ballbar систем, свој Ласерски autocollimator / Оптички работ мерач Пронаоѓач бирање, бирање индикатор / квадратни кутија / Мермер плоштадот кутија и се отпор на изолација текст / земјата отпор тест тест / притисок, за да бидете сигурни дека сите машина со одлични перформанси пред породувањето.

4.24 часа онлајн услуга по продажбата и литиската тим по-служба, за да одговори на прашањето на купувачот навремено.


WhatsApp Онлајн Chat!