• er
QQ:

Rreth nesh

 • Birdview

Themeluar që nga viti 1998

CHENcan® është një nga kryesore format të madh ofruesit e zgjidhje CNC në Kinë, duke siguruar një linjë të plotë të 5-aks CNC qendrat e përpunimit, Mills CNC, CNC routers, dhe 3D printera. Për më shumë se 22 vjet, ne kemi përkushtuar për të siguruar një cilësi më të lartë-kosto-raporti zgjidhje machining CNC për klientët tanë. Me rreth 200 ekspertë të kualifikuar, 18.000 ㎡ e objektin e prodhimit, dhe të certifikuar me ISO 9001. sistemet e menaxhimit të cilësisë, ne ofrojmë me cilësi të lartë zgjidhje machining CNC me çmime të përballueshme.

Avantazhet tona

 • ekip

  ekip

  Departamenti i Marketingut: Përgjegjës për zhvillimin klientët potencial. Mirëpritur të na kontaktoni nëse jeni të interesuar në qendrën 5 aksin CNC, CNC router, qendra CNC myk, RV qendra panele të përbërë proces, prerje plazma makinë dhe makina fibra lazer prerjes. Ne do të ofrojë zgjidhjet më të mira.
 • shërbim

  shërbim

  Brenda 7day që nga doganim lokal tuaj doganore: nëse CNC router ndonjë pjesë ka ndonjë problem, ne do të ndryshojë atë për të lira. Kalojne 7 ditë që nga doganim lokal doganor, por brenda 12 muajve periudhës së garancisë: nëse ka ndonjë problem me CNC
 • machining

  machining

  Ne vetë llojet profesionist R & D ekip profesional, më shumë se 20 inxhinier, mund të projektimit dhe të prodhojë 5 aks CNC machine, RV qendra panele të përbërë të përpunimit, i madh qendër myk CNC dhe të lartë fund pajisje të tjera me porosi CNC.

Besuar Ndër udhëheqësit e industrisë

重庆 川 仪 自动化
1.1
Kinë
dl
er
hd
jl
ll
mj
ty
UI
ww
XK
xx
xy

Pse na zgjodhet ne?

R profesional & D ekip: llojet e veta inxhinierë profesionale, mund të projektimit dhe të prodhojë 5 aks CNC machine, RV qendra panele të përbërë të përpunimit, i madh qendër myk CNC dhe pajisje të tjera me porosi lartë fund ...

IMG_1809
WhatsApp Online Chat!