• er
QQ:

shërbim

Brenda 7day që nga doganim lokal tuaj doganore: nëse CNC router ndonjë pjesë ka ndonjë problem, ne do të ndryshojë atë për të lira.

  1. Kalojne 7 ditë që nga doganim lokal doganor, por brenda 12 muajve periudhës së garancisë: nëse ka ndonjë problem me cnc router, ne mund të ndryshojë pjesët e vjetra makinë për të reja falas pa koston e transportit detar.
  2. Kalojne periudhës së garancisë: në qoftë se pjesët CNC router të ketë ndonjë problem, ne mund të ofrojmë aprts të reja makinë me çmim të kostos dhe ju gjithashtu duhet të paguajë të gjitha anijeve kosto.
  3. Të jesh në gjendje për të zgjidhur problemin tuaj, nëse pohimi: nëse ka ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni në chencanservice@cccnc.cc / Skype: chencancnc ose telefononi në + 86-15063391260 për të marrë më shumë informacion.
  4. Ne ofrojmë 24 orë mbështetje teknike me thirrje dhe e-mail;
  5. Teknik ynë mund të ju jap udhëzues të largët Online (skyp ose watsapp nëse keni ndonjë pyetje.
  6. Ne mund të regjistrojë video e operacionit makinë CNC, dhe të sigurojë kurs falas kurs në fabrikën tonë.
  7. Machine do të rregullohet para se ajo është dorëzuar, operacioni Disk / CD është përfshirë.
1
QQ20180208094511
QQ20180208094556
4
QQ20180208094545
QQ20180208094613
6
QQ20180208094549
QQ20180208094622

WhatsApp Online Chat !