• er
QQ:

Chencan MS1325AC 4 Axis ATC CNC Router për dru

Përshkrim i shkurtër:

Chencan MS1325AC4 is one type real 4 axis ATC cnc router which spindle could rotate 0-180 degrees. We offer customer-designed service, you just need to tell us your requirements or the workpiece size, materials and we’ll give our suggestion. Features: •Welded with industrial class square tube, which with strong bed. You can use our chencan cnc router more than 10 years; •Air cooling spindle—9 KW atc air cooling spindle.Well-known brands ,long working life,low noise,strong cutting ability ...


 • :
 • Detail Product

  chencan (1)

  MS1325AC4

  MS1325AC

  chencan (3)

  Chencan MS1325AC4 është një lloj i vërtetë 4 aks ATC cnc router që gisht mund të rrotullohen 0-180 gradë. Ne ofrojmë shërbimin e konsumatorëve-projektuar, ju vetëm duhet të na tregoni kërkesat tuaja apo madhësinë e detalit, materiale dhe ne do të japim sugjerim tonë.

  Features:

  • ngjitur me tub klasës industrial katror, ​​e cila me krevat të fortë. Ju mund të përdorni chencan router CNC tona më shumë se 10 vjet;

  • ftohje Air gisht-9 KW ATC kondicionim markave spindle.Well njohura, jetë të gjatë pune, zhurmë të ulët, aftësi të fortë e prerjes për të siguruar kohë të gjatë

  duke punuar;

  • Japonia reducer i njohur për të mbështetur gisht mund të rrotullohen 0-180 gradë pa probleme;

  • operacion Taiwan kontrollit Syntec sistem-Easy. Mbështetur funksionimin offline, më shumë tavolinë;

  • Japonia YASKAWA motorët ndihmës dhe motor makinë shoferët-High-performance për të siguruar që makinat me shpejtësi të lartë dhe saktësi;

  • Import hekurudhor 25 # linear nga Tajvan -Smooth dhe transmetimin e saktë, zhurmë të ulët, dhe jetës është 10 herë më shumë se rruga e përbashkët hekurudhor;

  • vakum & T-slot kombinuar tryezë pune - A mund të dyja të absorbuar materialet e mëdha nga pushteti vakum dhe rregullimin e materialeve të vogla me clamps. Nuk është MDF boardon tij për mbrojtjen;

  • spiral transmetimit raft - Të sigurohet shpejtësi të shpejtë, kapacitet të madh ngarkimit, pushtet të fortë, jetë të gjatë, dhe kjo siguron makina më e qëndrueshme;

  • Linear Tool Magazine (ATC 1325 router cnc) - Me 8 mbajtësit mjet dhe 8 forks mjet, mund të kurseni kohë pune dhe do të punojnë në mënyrë të përshtatshme. Mund edhe zgjedhja e 6 ose 10 mbajtësit mjet dhe forks;

  parametrat:

  • Duke punuar Size: 1300 * 2500 * 300mm (mund të personalizohet);

  • Fuqia gisht: 9KW ATC kondicionim gisht;

  • Speed ​​gisht: 24000RPM;

  • Aksi X, Y: raft spiral, Taiwan 25 # Rail Linear Duke;

  • Boshti Z: Taiwan Rail 25 # Linear Duke & TBI Ball vidë;

  • Max. Rapid Travel Vlerësoni: 50000mm / min;

  • Max. Speed ​​punës: 35000mm / min;

  • motor ndihmës dhe shoferi: Japonia YASKAWA;

  • Sistemi i Kontrollit: Taiwan sistemin e kontrollit Syntec;

  • Tabela: T-automat & Tabela boshllëk;

  • Frame: ngjitur struktures;

  • Kundër: 11kw Përmbys;

  • Mblidhni: ISO30;

  • Cable: kabllo Germany IGUS;

  • e tensionit punës: AC380V / 50 / 60Hz, 3PH (Option: 220V);

  • X, Y Resolution <0.01mm;

  • Software Compatibility: Type3 / UcancameV9 / Artcam Software;

  • Drejtimin Mjedisi Temperatura: 0-45 Celsius;

  • lagështia relative: 30% -75%;

  Aplikimet:

  1. Advertisement: gdhendje dhe prerja e etiketave të ndryshme dhe numri pjatë, mermer, etj për efekte artistike në materiale. Duke përfshirë mermer, tunxh, çelik, dhe materiale të tjera metalike;

  2. Crafts: gdhendje karakteret e çdo gjuhë dhe modelet për dhurata dhe suvenire, përpunimi primitive dhe formimin e zejtari artistike, dhe stilet;

  3. Dekorimi Industria: akrilik, PVC, MDF, guri artificiale, plexi-xhami, plastike, dhe bakrit dhe aluminit dhe të tjera gdhendje pjatë metalike të butë dhe prerje mulliri;

  4. Modele arkitektonike: Gdhendje gjobë dritare, skermë dhe mur modele, etj;

  5. Seal: vula gdhendje dhe medalje në materiale të tilla si bri buall, druri etj;

  6. Label: Karakteri gdhendje, numrin, dhe model të tjera në etiketë për produktet dhe mbi produktin direkt;

  7. Wood përpunimi: bordit dendësia përpunimi, stilet për të bordit surfing, përpunimin e mermerit, kabinetit dhe mobilje;

   chencan (8) chencan (9) chencan (10) chencan (11) chencan (12)chencan (13)chencan (14)chencan (15)
 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!